O firmie

Dostarczamy owoce i warzywa obierane dla: 
 gastronomii, restauracji i hoteli oraz sieci handlowych

Posiadamy własne zaplecze magazynowe w okolicach Białegostoku oraz linię produkcyjną służącą do pasteryzacji pakowania próżniowego Vacuum. Taki sposób przetworzenia sprawia, że warzywa długo zachowują świeżość nie tracąc swoich właściwości a czas ich przygotowania do spożycia ulega znacznemu skróceniu.
Towar dostarczamy własnym transportem, specjalistycznymi pojazdami pozwalającymi zachować reżim temperatur produktów.
Gama produktów powiększana jest ciągle o nowe artykuły, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych odbiorców. - zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

Warzywa obierane, od razu przygotowane do sporządzania posiłku. Są wcześniej umyte, obrane, a w razie potrzeby także dokładnie poszatkowane. Oferta warzyw obieranych skierowana jest głównie do klientów działających w gastronomii. Nasi klienci pochodzą głównie z Białegostoku i okolic. Realizowane przez nas przetwórstwo warzyw i owoców skierowane jest do klientów prowadzących restauracje, bary, hurtownie, hotele czy przetwórnie.

Dzięki współpracy z lokalnymi, krajowymi i zagranicznymi producentami żywności, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu także inne produkty, które nie znajdują się w stałej ofercie i są trudno dostępne na rynku. Hołdujemy zasadzie, iż wszystko jest do zdobycia o każdej porze roku i z każdej strony świata.


Dowożone przez nas owoce i warzywa posiadają odpowiednie certyfikaty jakości dzięki którym Klient ma pewność co do bezpieczeństwa produktu. Towar jest pozyskiwany z bezpiecznych upraw, których producenci stawiają na ekologię i jakość.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub biurem.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się